Jaką gąbkę kąpielową wybrać dla najmłodszych?

Zdecydowana większość rodziców preferuje mycie dzieci przy użyciu gąbek kąpielowych. Dlaczego? Przede wszystkim znacznie ułatwiają dokładne oczyszczanie delikatnej skóry dziecka, bez jednoczesnego jej podrażniania. Jaką gąbkę wybrać, aby nasza pociecha cieszyła się na samą myśl o kąpieli?

Graj w kolory!

W życiu większości dzieci nadchodzi czas, gdy kąpiel zaczyna być traktowana nie jak przyjemność, a smutny i stresujący obowiązek. Aby temu zaradzić, rodzice powinni spróbować zaaranżować w wannie mini plac zabaw, dzięki czemu wieczorne mycie stanie się fascynującą przygodą. Pomóc w tym mogą różnego rodzaju zabawki, w tym także kolorowe gąbki dla dzieci. W naszej firmie proponujemy m.in. gąbki dla dzieci mające kształt zwierząt takich jak kaczka, królik oraz ryby. Dzięki temu pociecha, zajęta psotami w wodzie, nie będzie miała czasu na marudzenie, a jedynie na dobrą zabawę.

Delikatna Gąbka Frotte – myjka dla niemowlaka

Kąpiel niemowlaka to dla rodziców ogromne wyzwanie. Wiele trudności na początku życia małego człowieka sprawia przede wszystkim wymycie fałdek skórnych, szczególnie na nogach i pleckach. To właśnie w nich często gromadzą się zanieczyszczenia, które mogą doprowadzić do powstawania nieprzyjemnych i bolesnych otarć. Aby temu przeciwdziałać, niezbędny jest zakup specjalnej Gąbki dla dzieci „FROTTE Sponge” obszytej wielobarwnym materiałem frotte. Musi być wykonana z najwyższej jakości, bezpiecznych dla skóry materiałów , warto także by były atrakcyjne wizualnie dla dziecka.

W naszej ofercie mamy wielobarwne gąbki Frotte Sponge w kolorze niebieskim, różowym i zielonym. Mają one różne wzory, które w czasie kąpieli będą dodatkowo stymulować wzrok, pamiętajmy bowiem, że dzieci od pierwszych miesięcy życia lubią wodzić za wielobarwnymi, przykuwającymi uwagę przedmiotami.

Wybór gąbki kąpielowej dla dziecka to tylko pozornie łatwa decyzja. Rodzice powinni przede wszystkim stawiać na produkty uznanych firm, których produkty są bezpieczne i posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające, że nie będą one stanowić zagrożenia dla naszych pociech. Takimi produktami są gąbki Coral.

Wróć do bloga

O nas

Jesteśmy producentem zmywaków kuchennych, gąbek kąpielowych, gąbek samochodowych oraz ścierek i ściereczek dla domu, biura, hoteli, szpitali i zakładów przemysłowych. Posiadamy głęboką wiedzę dotyczącą potrzeb konsumenta.  Poznaj nas lepiej.