Jaką gąbkę kąpielową wybrać dla najmłodszych?

Zdecydowana większość rodziców preferuje mycie dzieci przy użyciu gąbek kąpielowych. Dlaczego? Przede wszystkim znacznie ułatwiają dokładne oczyszczanie delikatnej skóry dziecka, bez jednoczesnego jej podrażniania. Jaką gąbkę wybrać, aby nasza pociecha cieszyła się na samą myśl o kąpieli?

Czytaj dalej

Jak dbać o czystość i higienę gąbek i zmywaków kuchennych?

Gąbki i zmywaki kuchenne są wykorzystywane przez nas każdego dnia. Myjemy nimi brudne naczynia, szorujemy przypalone garnki, często przecieramy nimi również zlew. Bez nich trudno byłoby usunąć z powierzchni przedmiotów trudniejsze zabrudzenia. Czystość w kuchni to jednak nie tylko zabrudzenia widoczne dla oka, ale również szereg zanieczyszczeń, które są dla nas niewidoczne. A te osadzają […]

Czytaj dalej

Gąbka samochodowa, czyli skuteczny sposób na czyste auto

Podczas mycia samochodu powinniśmy bardzo ostrożnie dobierać nie tylko detergenty, ale również akcesoria używane do czyszczenia. Nieodpowiedni dobór szczotki ze zbyt twardym włosiem może spowodować mikro zarysowania na karoserii. Z kolei miękka szmatka często okazuje się niewystarczająca do usunięcia mocniejszych zabrudzeń. Warto więc zwrócić uwagę na gąbki, które przeznaczone są do mycia samochodów.

Czytaj dalej

Cechy dobrych zmywaków kuchennych

Zmywaki kuchenne produkowane są z tworzywa sztucznego, którego celem jest usunięcie jak największej ilości zabrudzeń z naczyń, w jak najefektywniejszy i najszybszy sposób. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, gdy nasza kuchnia nie jest wyposażona w zmywarkę. Dobry zmywak kuchenny pozwala na zaoszczędzenie czasu. Nie każdy materiał stanowi jednak gwarancję na to, że przy niewielkim […]

Czytaj dalej

Blog firmy Coral EGL Poland

Witamy na naszym blogu. Został on stworzony w celu przybliżenia naszej oferty.  Będziemy na nim publikować wpisy, w których umieścimy szczegółowe informacje na temat działania sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług. Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej

O nas

Jesteśmy producentem zmywaków kuchennych, gąbek kąpielowych, gąbek samochodowych oraz ścierek i ściereczek dla domu, biura, hoteli, szpitali i zakładów przemysłowych. Posiadamy głęboką wiedzę dotyczącą potrzeb konsumenta.  Poznaj nas lepiej.